AUTO RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS RĪGĀ.

Mašīnu bez riepām iedomāties nvaram, jo arī cilvēki bez apaviem nepātvietojas. Riepu nolietojums un tehniskais stāvoklis nenoliedzami ir ļoti būtisks drošības rādītājs. Neatkarīgi no tā, kāda tipa riepas lietojat, auto ir jābūt drošai.Automašīnas riepas būs iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms auto riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar automašīnu riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas būs iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar mašīnu riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti riepu servisā, jebkuram klientam. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt automašīnas diskus ir ārkārtīgi liela. Izdevība sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ārkārtīgi liela iespējamība, tāpēc to apkope ir ārkārtīgi svarīga. Riepu servisi nodrošina arī riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

Uzzini vairāk – http://mmkserviss.lv/

RIEPU UZGLABĀŠANA.
Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Saprotams, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo eksistē iespēja ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas automašīnas riepām.Pirms riepu iegādes, bez šaubām iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par labākajiem risinājumiem konkrētajai automašīnai.

RIEPU GLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.
Riepu serviss, kas nodrošina saistošus piedāvājumus jebkuram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas mašīnas riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un izmantot mašīnu riepu noliktavas servisu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes pakalpojumus un daudz citus saistītus pakalpojumus un konsultācijas, lai pieredze uz ceļa būtu droša un lieliska. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības reizē, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

About User