AUTO RIEPU UZGLABĀŠANA

Līdzīgi kā cilvēks nepātvietojas bez apaviem, būs grūti iedomāties automašīnu, kas brauktu bez riepām. Riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis noteikti ir ļoti nozīmīgs drošības rādītājs. Auto jāatbilst visiem drošības noteikumiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas auto riepas.Mašīnas riepas katrā ziņā ir nopērkamas plašā cenu amplitūdā. Auto servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par atbilstošāko risinājumu. Mašīnas riepu serviss piedāvā arī mašīnu riepu uzglabāšanas pakalpojumus. Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar automašīnu riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti auto riepu servisā, jebkuram klientam. Kā piemēram, automašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādējādi arī disku pārbaude reizē ar auto riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Iespēja sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tādējādi to apkope ir ļoti svarīga. Riepu servisi piedāvā arī riepu maiņu un riepu balansēšanu.

Ieskaties piedāvājumā – http://mmkserviss.lv/

 

Ziemas automašīnu riepu sezona mūsu valstī iesākas 1. oktobrī un beidzas 1. martā. Saprotams, ka ziemas riepu lietošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no reālajiem laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas auto riepas, derētu pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, bez šaubām ir ekonomija, jo eksistē iespēja ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie mašīnu riepu servisa darbiniekiem.

 

RIEPU SERVISA PAKALPOJUMS IKVIENAM INTERESENTAM.

Jebkurš klients novērtē mašīnas servisu, kas nodrošina dažāda tipa, ar riepām saistītus pakalpojumus. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas automašīnu riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un izmantot auto riepu noliktavas pakalpojumu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā nodrošina diagnostiku, apkopes servisu kā arī dažādus citus saistītus pakalpojumus un konsultācijas, lai pieredze uz ceļa ir droša un lieliska. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības situācijā, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša kā arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

About User