Multifunkcionālas mēbeles katrai gaumei

Katra mājokļa neatņemama daļa ir mēbeles, tās var būt kā garšviela mājokļa iekārtojumā. Vēsturiski mēbeles ir pamatīgi mainījušās , bet to pamatfunkcijas ir tās pašas, kas pirms 200 gadiem. Mūsu gadsimtā ir neierobežots mēbeļu sortiments,mēbeļu radīšanas procesu ietekmē pats patērētājs. Mēbeļu veikali ir pielāgoti sabiedrības vēlmēm, bieži mēbeles pēc pasūtījuma ir gatavas lietošanai neticami ātrā laika periodā. Estētiskas mēbeles, kuras pielāgotas individuālam izkārtojumam ir pieprasītas un novērtētas. Mūsdienās ir iespēja pielāgot mēbeli pat tādam mājas stūrim, kurš nepadodas standarta izmēra mēbelēm, tādējādi iespējams maksimāli izmantot telpas platību.

Virtuve ir katra mājokļa sirds. Tajā tiek gatavotas maltītes, ēstas ģimeniskas brokastis un vakariņas, te tiek uzņemti viesi, kā arī apspriesta politiskā situācija valstī. Lai arī kāda izmēra būtu virtuve, to ir iespējams iekārtot gudri, mājīgi un ērti. Virtuves iekārtas izgatavošana konkrētai platībai atļaus maksimāli izmantot interjera iespējas. Populāras ir iebūvējamās virtuves, kā arī virtuves un koridora mēbeles pēc pasūtījuma – tas ļauj iekārtot telpu tā, lai ikdienas rosībai atrastos pietiekami daudz vietas. Ar izdomu un radošu pieeju risinājumu meklēšanā, virtuve kļūs mājīga un ērta. Virtuve ir telpa, kurā uzturamies ļoti daudz, un šai telpai jāspēj atspoguļot arī mūsu personību.

Gluži kā teicienā par cinīti, kurš gāž lielu vezumu, arī vannas istaba ir tā telpa mājoklī, kura izmēros ir neliela, bet apvieno sevī lielu funkciju kopumu. Vannas istabā mēs sakopjam sevi, mazgājam veļu, mazgājamies dušā un sildamies vannā. Jo mazāka vannas istabai atvēlētā platība, jo nozīmāga ir īsto mēbeļu piemeklēšana telpai. Tieši šādu telpu iekārtošanā biežāk ieteicams izmantot profesionāļa padomu. Kur mēs redzam nepraktisku stūri, interjera eksperts redz iespēju izgatavot personalizētu plauktiņu zobu birstēm un ziepēm. Ieguldot savā vannas istabā, mēs ieguldam savā labsajūtā.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Ja dzīvojat dzīvoklī, tad ļoti iespējams, ka viesistaba jūsu mājoklī pilda arī citu istabu funkciju. Moderna viesistaba paralēli var būt arī guļamistaba. Ierīkojot telpā iebūvēto skapi, tas graciozi noslēps mantu krātuvi. Viesistabas mēbeles  – dīvāns, atpūtas krēsls –  var pildīt gultas funkciju naktī, atpūtas mēbeles funkciju dienā. Dažāda veida TV iekārtas un mēbeles palīdzēs radīt interjeru, ar kura palīdzību daudzfunkcionālo telpas dabu izmantot maksimāli. Izmantojot dažādas plauktu sistēmas, varam radīt noskaņu telpā – ievietot tajos ziedu vāzes, ierāmētas fotogrāfijas, suvenīrus no ceļojumiem un citus personalizētus priekšmetus. Elegants risinājums telpās ir bīdāmās durvis, tas ir lielisks veids, kā telpai piešķirt gandrīz profesionālu interjeru.

About User