Iegūstiet komfortu ar kvalitatīviem logiem

Jauni iebūvētie logi noteikti garantē siltumenerģijas ietaupīšanu, tādēļ Jūsu tēriņi būs manāmi mazāki. Tieši profesionāla un pārdomāta logu montāža garantē, ka iegūsiet daudz klusāku un arī drošāku visā ēkā. Efektīvākie risinājumi palīdzēs nepārtraukti saglabāt vajadzīgo temperatūru attiecīgajā telpā gan ziemas, gan vasaras periodā.

Ik reizi konkrētais pasūtījums tiek izveidots individuāli, tāpēc tiek pilnībā ievērotas visas izvirzītās vēlmes. Tādēļ iespējams pasūtīt īpaši apstrādātus logus, kas atgrūztu netīrumus, būtu dzidrināti un tik ļoti neatstarotu gaismu – šādu iespēju ir daudz. Lai būtu iespējams izvairīties no vēja iekļūšanas gar jauno logu malām un nepatīkama pelējuma logu ailēs, tiek izvēlētas speciālas montāžas lentes.

Vērienīga logu izvēle

Logu varianti ir daudzveidīgi, jo to montāža ir ieguldījums uz ilgāku periodu, tādēļ cilvēki vienmēr vēlas iegūt labāko. Labākās kvalitātes plastmasas logi būs viegli pielāgojami gan dzīvokļiem un privātmājām, gan birojiem, turklāt pieejami no standarta pavisam atšķirīgi izvēles varianti. Piedāvājumā iekļautie PVC logi vienmēr tiks piemēroti Jūsu izteiktajām prasībām – ir iespējams patstāvīgi piemeklēt krāsu, kā arī izmērus un to speciālo dalījumu katrai telpai. Pašu lielāko komfortu var izbaudīt, ja tiek izvēlēti 3-kāršā stikla pakešu logi, kas uzreiz garantē patīkamu mājokļa temperatūru jebkurā gadalaikā. Tieši tāpat ikvienam tiek piedāvāti jumta logi, kas vairāk ir aktuāli tieši privātmāju vai atsevišķu biroju īpašniekiem. Tomēr plusā jau visam pieminētajam iespējams pasūtīt tonētus vai matētus logus, kā arī iebūvēt īpašu bērnu drošības sistēmu.

Pielāgotas nianses Jūsu logiem

Katrs pasūtījums ir tiešām unikāls, tieši tāpēc klients var nedomājot piemeklēt katru niansi jaunajiem logiem. Izveidotā piedāvājuma plašās iespējas ļaus piemeklēt sev piemērotas logu krāsas, kas atbilst Jūsu iespējām. Lai radītu patiešām unikālu un sev piemērotu dizainu, Jūs varat izraudzīties loga ārpusei un iekšpusei dažādus toņus. Lai klienti būtu spējīgi elementāri pielāgot palodzes izvēlētajam logu dizainam, ražotāji sagatavojuši diezgan plašu piedāvājumu klāstu. Konkrētais ražotājs piedāvā vienkāršas PVC, kā arī masīvkoka un citu materiālu palodzes, kam ir atšķirīgi virsmu biezumi un izmēri.

About User