5 iemesli, kādēļ Rolex brenda pulksteņi ir kļuvuši tik populāri

rolex brenda pulksteņi

“Kāpēc man nav sarkans Mercedes, Rolex pulkstenis no zelta…”, tā skan pazīstamas dziesmas vārdi. Par spīti tam, ka mūsdienās tirdzniecībā ir pieejams milzīgs skaits dažādu patiesi kvalitatīvi pulksteņu, Rolex laikrāži vienmēr būs tie, par kuriem būs dzirdējis ikviens. Un šķiet, tam ir savs iemesls. Patiesībā, šajā rakstā esam apkopojuši veselus piecus iemeslus, kādēļ šī zīmola izstrādājumi ir iekarojuši pircēju un kolekcionāru sirdis visā pasaulē.

Tas nav tikai nosaukums.

Tas, no kurienes radies zīmola vārds, oficiāli nekad nav apstiprināts. Pirmo reizi to 1905. gadā reģistrēja Anglijā, kā uzņēmuma nosaukumu. Kāds neoficiāls nostāsts vēsta, ka šis vārds nācis no franču valodas frāzes “horlogerie exquise”, kura skaidrojums ir – izsmalcināts pulksteņa mehānisms. Zīmola radītāji vēlējās, lai nosaukums būtu viegli izrunājams visās pasaules valodās un pietiekami īss, lai ietilptu uz pulksteņa ciparnīcas.

Funkcionāli dizaini.

Savas pastāvēšanas laikā Rolex ir radījis daudzus īpašus aksesuāru modeļus. Populārākie no tiem izgatavoti ar konkrētu pielietojumu, domājot par tiem, kuros virmo kāre pēc piedzīvojumiem. Tā arī tika radīti dažādi Rolex brenda pulksteņi kalnos kāpējiem, aviācijā strādājošajiem un tiem, kuri nirst dziļi jūrā. Piemēram, Explorer kolekcija veidota tieši alpīnistiem. Šīs un citu kolekciju modeļus iespējams pasūtīt arī luksusa pulksteņu un juvelierizstrādājumu katalogā Chrono.lv. Savukārt GMT Master kolekcijas izstrādājumi tika gatavoti lidmašīnu apkalpes locekļiem, kas pavada garas stundas lidojumos uz dažādām vietām.

Inovācijas.

Šis ir viens no retajiem pulksteņu brendiem, kas var lepoties ar lielu inovāciju skaitu, kas ieviestas viņu tā darbības laikā. Piemēram, iepriekš minētais GMT Master pulkstenis spēj parādīt pareizu laiku divās zonās vienlaicīgi. Tāpat 1925. gadā Rolex izgatavoja pirmo ūdensizturīgo laikrādi – Oyster. Savukārt gandrīz 20 gadus vēlāk tika laists klajā modelis, kas automātiski maina datumu uz ciparnīcas.

Iecienīts slavenību vidū.

Rolex pulksteņi nav parasti aksesuāri, kurus ikdienišķi apliekam sev ap roku. Tas ir kā statusa simbols, lielisks kompanjons. Daudzi slaveni aktieri, futbola spēlētāji un ietekmīgi uzņēmumu vadītāji nēsā savus Rolex pulksteņus ar lepnumu. Šeit var minēt tādas personas kā Šonu Koneriju, kas pirmais atveidoja slaveno aģentu Džeimsu Bondu.

Pamatīgs ieguldījums.

Šīs firmas vintage tipa pulkstenis labā darba kārtībā ir vērtīgāks nekā tā oriģinālā cena. Padomā, cik maksā laikrādis, kuru agrāk nēsājušas slavenības. Šie acīmredzami nav tikai pulksteņi. Tās ir laikmetu liecības un vērtības, kas savu šarmu nezaudē arī pēc vairākiem gadu desmitiem un pat simtiem.

About iskips