Izmanto auto kredīta piedāvājumus

Īstais auto nav atrasts?

Auto kredīts jāpielāgo ne tikai savām vēlmēm un kvēlākajiem sapņiem, bet arī reālajām iespējām, tādēļ svarīgi izvērtēt katru sīkumu.Vienkāršākais auto kredīts piedāvā līdz 10 000 Eur, kas paredzēts gadījumiem, kad auto aizdevuma noformēšanas brīdī vēl nav izvēlēts.

Galvenā priekšrocība ir tā, ka pēc naudas nonākšanas kontā, Tu varēsi izraudzīties auto 60 dienu laikā, tādēļ varēsi rūpīgi izvērtēt dažādas opcijas. Šajā gadījumā līguma noformēšana iespējama kreditēšanas centros, taču vari jau sākumā pārbaudīt savas izredzes, aizpildot ātro pieteikuma formu internetā. Pēc tam, kad veiksmīgi būsi ieguvis savā īpašumā jauno auto, Tev obligāti jānosūta kreditoram reģistrācijas tehniskā pase.

 

  • Ja automašīna jau izvēlēta

 

Pavisam cits gadījums ir tad, ja esi jau iepriekš izvēlējies īsto auto, kuru plāno iegādāties, jo tad auto kredīts pieejams 25 000 Eur apmērā.Protams svarīga drošības sajūta, jo summa ir visai apjomīga, tādēļ klienta pirmais uzdevums šāda kredīta izvēles gadījumā ir KASKO polises noformēšana jaunajam auto. Tāpat uzreiz tiek noformēta ķīla, taču tas nekādā veidā neierobežo auto izmantošanas iespējas. Vēl tiek piemērota arī maksa par auto apskati kreditēšanas centros, taču ieteicams arī pašam savlaicīgi aplūkot, vai ir manāma rūsa, citi vizuālie defekti vai jūtamas vibrācijas braukšanas laikā utt.

 

  • Vai varēšu saņemt kredītu?

 

Šādu jautājumu noteikti uzdod katrs, kurš plāno aizņemties, tādēļ svarīgi apskatīt galvenās prasības. Vispirms jāsaprot, ka auto kredīts domāts cilvēkiem, kas ir vecumā no 21 līdz 70 gadiem.Skaidrs, ka tiks izanalizēta arī iepriekšējo kredītsaistību vēsture, kas parādīs, vai esi uzticams un godīgs klients. Ne tikai kreditoram, bet arī Tev jādomā par to, lai ienākumi būtu pietiekami un regulāri, jo tas ir garants, ka atmaksāsi visu bez kavējumiem.Lai saprastu, kas Tev piemērots un kā drošāk veikt plānoto pirkumu, noteikti izmanto kredīta kalkulatoru, lai noskaidrotu minimālo ikmēneša maksājuma summu u.c. detaļas.

Uzziniet vairāk- https://www.incredit.lv/lv/krediti/auto-kredits-lizings

About User