Kam jābūt labā virtuves kombainā?

virtuves kombains atsauksmesLai arī daudzas lietas, kuras spēj paveikt tavs virtuves kombains, var izdarīt arī, piemēram, tava mamma vai tu pati, atšķirība ir tajā, cik daudz laika tiek patērēts. Agrāk cilvēkiem bija daudz vairāk brīvu brīžu, lai sagatavotu ēdienu, taču mūsdienu steidzīgais dzīves ritms pieprasa visu darīt ātri, pat veicot vairākus uzdevumus vienlaicīgi.

Laiki ir mainījušies, un mūsu dzīvesveids tam līdzi. Taču labā ziņa ir tā, ka attīstījušās ir arī tehnoloģijas, kuras mums palīdz. Tā, piemēram, virtuves kombaini ir lieliskas iekārtas, kuras atvieglo cilvēku ikvienu, veicot dažādus darbus – griešanu, malšanu, rīvēšanu utt. Tiesa, virtuves kombains nav tikai viens, ir dažādi to veidi. Palasot virtuves kombains atsauksmes internetā un aplūkojot piedāvājumu, var redzēt, ka šīm iekārtām ir dažādas funkcijas, izmēri utt. Kas no tā visa jāņem vērā?

  • Bļodas ietilpība. To lielākoties nosaka tavas ģimenes lielums. Piemēram, četriem cilvēkiem ieteicams izvēlēties kombainu, kura bļodas ietilpība ir 10 tases.
  • Asmeņi. Labam virtuves kombainam ir jābūt vairākiem, dažāda veida asmeņiem, kas paredzēti tādu funkciju veikšanai kā griešanai, malšanai, blenderēšanai utt. Otrs aspekts ir materiāls. Labākie ir nerūsējošā tērauda asmeņi.
  • Vienkārša griešana vai kapāšana neprasa daudz jaudas, taču, piemēram, mīklas sajaukšanai nepieciešams lielāks spēks. Izvēlies ierīces jaudu uzmanīgi. Lai varētu paveikt arī grūtākus darbus, tev noderēs kombains ar vairāk nekā 700 W jaudu.
  • Laba virtuves kombaina komplektā jābūt dažādiem asmeņiem, diskiem un piederumiem. Pirms iegādājies īsto, pārliecinies, ka tam ir tādas detaļas, kuras tev nepieciešamas, piemēram, smalcināšanai, putošanai, šķēlēšanai utt.
  • Sulas spiešana. Šim mērķim parasti ir paredzētas atsevišķas iekārtas – sulu spiedes. Tomēr, ja sulas spiešanu neplāno veikt bieži, droši vari iegādāties virtuves kombainu, kurš nodrošina šādu funkciju.
  • Daļas, kuras var likt trauku mazgājamā mašīnā. Mūsdienās nopērkamajiem virtuves kombainiem ir detaļas, kuras atļauts ievietot trauku mazgājamā mašīnā, taču labāk pārbaudīt šo informāciju, izlasot instrukciju.
  • Lielākajai daļai šo iekārtu ir trīs režīmi – ieslēgt, izslēgt un pulsa režīms. Parasti ar to pilnīgi pietiek. Tomēr, piemēram, mīklas sagatavošanai varētu būt nepieciešams lielāks skaits režīmu.

Virtuves kombaini ir ļoti ērti lietojamas un praktiskas iekārtas. Izvēlies to, vadoties pēc savām vajadzībām un finansiālās situācijas.

About User