Laptopu vai planšetdatoru – ko izvēlēties?

apple planšetdatoriŠajā rakstā vēlamies tev pastāstīt par galvenajām atšķirībām starp laptopu un planšetdatoru, lai izvēloties sev piemērotāko tu varētu neapšaubāmi iegādāties tādu ierīci, kas palīdzēs ikdienas gaitās un spēs pildīt visas tai paredzētās funkcijas.

Mēģinot saprast, kuru no ierīcēm iegādāties noteikti ir nepieciešams saprast kādiem nolūkiem to vēlies izmantot. Ja dators ir nepieciešams darbam vai mācībām un vēlies izmantot visas tā opcijas, tad noteikti labāk ir iegādāties laptopu.

Savukārt, ja dators tev ir nepieciešams tikai tamdēļ, lai piekļūtu sociālajiem tīkliem, palasīt grāmatas, tad piemērotāks būs planšetdators. Tas ir gana viegls un praktisks, tāpēc to varēsi paņemt līdzi teju jebkur.

Vieni no populārākajiem pasaulē ir Apple planšetdatori. Tie izceļas gan ar augstu kvalitāti, gan arī ar to, ka tie ir daudz plānāki un vieglāki par jau klasiskajiem planšetdatoriem. Jaunie “iPad Air” ir aprīkoti ar jaunas paaudzes A8X procesoriem, kas to darbību padara vēl ātrāku.

Jāpiemin arī tas, ka Apple planšetdatori šobrīd ir aprīkoti arī ar “TouchID”, kas ir pirkstu nospiedumu lasītājs. Ar šo pirkstu nospiedumu lasītāju tev ir iespējams norēķināties “Apple Pay” sistēmā, kas izmanto kredītkartes datus un veikt maksājumu iespējams ar pircēja pirkstu nospiedumu. Tādā veidā apmaksāt pirkumu šobrīd ir iespējams dažu sekunžu laikā, tādā veidā padarot iepirkšanās procesu daudz ātrāku.

Šīs ir tikai dažas lietas, kuras ir pieejamas Apple planšetdatoros. Apple vienmēr domā par to, lai savus planšetdatorus padarītu arvien jaudīgākus un daudzfunkcionālākus, tāpēc tā noteikti ir Nr.1 izvēle ikvienam, ja savā īpašumā vēlies iegādāties jaudīgu un kvalitatīvu ierīci, ko varēsi izmantot gandrīz jebkur, jo to ir ļoti ērti pārnēsāt, ieliekot savā somiņā.

Planšetdators ļauj izmantot visas tās pašas funkcijas kas ir pieejamas klasiskajā datorā, tāpēc tā noteikti ir laba izvēle ikvienam. Apple planšetdatori ļauj arī tos savienot ar klaviatūru, tāpēc tev ir iespējams planšetdatoru izmantot arī kā klasisku datoru uz kura ērti varēsi rakstīt un darīt visas tev nepieciešamās lietas.

About User