Vaksācija ar cukuru skaistām un kārdinošām kājām

vaksācija ar cukuru

Apmatojums uz ķermeņa cilvēkam, tāpat kā dzīvniekiem, pasargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes un vada termoregulāciju, sildot aukstā laikā. Tā kā evolūcijas laikā cilvēks ir pratis piemēroties klimatiskajiem apstākļiem, liekais apmatojums un atbrīvošanās no tā, ir kļuvusi par ne īpaši patīkamu ikdienas daļu. Kāju un padušu skūšana, vai virslūpas vaksācija mājas apstākļos var būt gan ļoti nepatīkama, gan sāpīga un pat bīstama.

Cukura vaksācija ir lielisks veids, kā izskatīties labāk

Vaksācija ar cukuru ir veids, kā epilāciju padarīt krietni vienkāršāku un nesāpīgāku, jo tās rezultāts patiešām ir gludas, mirdzošas un skaistas kājas. Vaksācijas pastas galvenās sastāvdaļas ir ūdens un cukurs, kas ir tikai un vienīgi dabiskas vielas, tādēļ nekaitīgas gan ārējai videi, gan ķermenim.

Cukura vaksācija savu efektivitāti pierādījusi jau vairākus tūkstošus gadu, jo nāk no Senās Ēģiptes, kur to pirmo reizi sāka izmantot Ēģiptes slavenākā valdniece Kleopatra. Senajā Ēģiptē gluds ķermenis bez apmatojuma bija skaistuma etalons, un sievietes ar cukura pastu epilēja pirms precībām. Cukura vaksācija populāra bija arī Tuvajos Austrumos.

Kā norisinās vaksācijas procedūra

Procedūra sākas ar pastas uzklāšanu matiņu augšanas virzienā, kas nozīmē, ka tie neieaug un netiek nolauzti. Cukura vaksācijas pasta pielīp tikai pie paša matiņa un neskar ādu, tieši tāpēc process ir ārkārtīgi maigs, delikāts, un to bez var atkārtot vairākas reizes, neradot bailes.

Iespējams izraut matiņus, kas ir 1-2 mm gari, kas ir būtiska priekšrocība, jo citām epilācijas un vaksācijas metodēm nepieciešami krietni garāki matiņi.  Tā kā cukurs ir lielisks konservants, līdz ar to metode ir 100% higiēniska. Arī apdedzināšanās risks nepastāv, jo pasta ir ķermeņa siltumā.

Kas jāievēro pirms procedūras

Dienu pirms vaksācijas ieteicams neatrasties tiešos saules staros, lietot skrubi, berzēt ādu, lietot ķermeņa kopšanas līdzekļus, kā arī dezodorantu, kas var padarīt ādu jūtīgāku.  Tieši tāpat arī procedūras nav ieteicams sauļoties vai apmeklēt pirti, lai nerastos lieks ādas kairinājums.

Vaksācija palīdz justies lieliski!

Tikai ar sevi apmierināta un skaista sieviete jūtas pārliecinoši. Cukura vaksācija ir veids, kā atvieglot ikdienas rūpes par kāju un citu apmatojuma skarto zonu epilēšanu, kā arī justies pārliecinātākai skatoties spogulī.

About iskips