Izvēlies zāles pļāvēju gudri un lieki nepārmaksā!

zāles pļāvējā izvēlePārmaksāt par jebko nekad nav patīkami. Reizēm iegādājamies kādu preci, kuras vērtība, iespējams, nav tik augsta, kā tās cena, tomēr tas attiecināms uz ļoti konkrētām lietām, kas mums vairāk ir vēlmju pirkumi, ne vajadzību pirkumi. Jauna, skaista kleita, kurpes, kāds cits pirkums, kuru ļoti vēlamies, tomēr tas nav absolūti nepieciešams ikdienai – respektīvi, varētu izvēlēties alternatīvu preci – lētāku, vienkāršāku, tomēr mums iepatikusies tieši šī konkrētā, ja arī cena šķiet nedaudz neatbilstoša, to vienalga iegādājamies. Tā ir vēlme.
Tomēr preces, kuras mums ikdienā nepieciešamas dažādu praktisku darbību veikšanai, un bez kurām praktiski iztikt nav iespējams, iegādājamies pēc stipri citādiem kritērijiem un tad patiešām nevēlamies pārmaksāt. Par augstu cenu gaidām ļoti augstu kvalitāti un ilgmūžību, kamēr par pārāk zemu cenu neko ārkārtīgi kvalitatīvu sagaidīt nevaram.
Katrs vīrietis zina, ka instrumentiem, ar ko tiek veikti dažādi remontdarbi, jābūt kvalitatīviem un izturīgiem, kas nozīmē, ka ekonomēt uz to iegādi un meklēt no „lētā gala” būtībā nozīmē iegādāties sliktu kvalitāti un vairāk problēmu, nekā palīgu darba veikšanā. Tā tas attiecināms gan uz mazākiem instrumentiem – āmurs, urbis un tā tālāk, tā arī uz visiem citiem saimnieciskās darbības veikšanas priekšmetiem.
Ikviens saimnieks, kam ir savs piemājas dārziņš vai zāliens (lielāks vai mazāks platībā), zina, ka nepieciešams arī šo teritoriju uzturēt kārtībā, sakoptu un skaistu. Respektīvi – mauriņš regulāri jāpļauj. Šai darbībai nepieciešama kvalitatīva dārza tehnika un labs zāles pļāvējs, kas bez problēmām būs palīgs šajā darbībā, ne apgrūtinājums, kas vairāk jāremontē un jākopj, nekā tas spēj paveikt.
Labs un kvalitatīvs zāles pļāvējs, gana loģiski, nav lēts. Patiešām nāksies šķirties no lielākas naudas summas, lai iegādātos patiešām kvalitatīvu un labu instrumentu. Tomēr, kā secinājām, pārmaksāt mums nepatīk, tāpēc arī apzinoties, ka kvalitāte maksā, meklējam „lētākos” un „izdevīgākos” piedāvājumus.

dārzs un tulpes
Protams, nav tikai tā vien, ka par labu ierīci jāsamaksā astronomiska summa – pastāv iespējas, kā ieekonomēt gudri. Tas nozīmē meklēt dažādas akcijas, atlaides, konkrētus veikalus (piemēram, interneta veikalus), kur cena precēm mēdz būt zemāka, ne tāpēc, ka tās ir mazāk kvalitatīvas, bet gan tāpēc, ka interneta veikalam nav tādu darbības izmaksu, kā parastam veikalam, un tā tālāk. Apdomīgs pircējs, kas izskata daudz un dažādus piedāvājumus, par to ir informēts!
Bet, paturot prātā to, ka kvalitāte nozīmē augstāku cenu, tajā pašā laikā rodot iespējas uzmeklēt kvalitāti nepārmaksājot, pievēršamies pašiem zāles pļāvējiem.
Kas tas īsti skaitās labs zāles pļāvējs? Pirmā atbilde – jaudīgs! Zāles pļāvējam jābūt ar pietiekošu jaudu, lai tā spētu veikt savu uzdevumu pilnvērtīgi un nesagādāt galvassāpēs, tāpēc speciālisti bieži vien neiesaka iegādāties elektriskās zāliena pļaušanas mašīnas.
Protams, ja teritorija nav liela un zālienam neļaujam izaugt pārāk garam, lai ar to pēc tam būtu ļoti jānocīnās, elektriskā pļaujmašīna var būt pat ļoti piemērota. Tiesa, arī tā jāizvēlas jaudīga!
Tāpat bieži vien aktuāls jautājums par to, vai izvēlēties zāles pļāvēju ar vai bez zāles savācēja. Tas jau vairs nav atkarīgs no ierīces, bet gan no tā, cik bieži pļaujam zāli un ko īsti vēlamies.
Ja zāle tiek pļauta regulāri, var izvēlēties zāles pļāvēju bez savācēja. Tas nozīmē, ka zāle būs īsa un pēc pļaušanas nepaliks mauriņā daudz „sapļautās zāles”. Arī no bioloģiskā viedokļa daudz labāk ir pļaut zāli bez savācēja, jo tā vajadzīgās un vērtīgās barības vielas paliek zālienā, palīdzot tam augt labākam un skaistākam.

Lasi noderīgus padomus, kas ļaus izvēlēties tev atbilstošāko dārza tehniku portālā mixnews.lv!

About User