Kā pagatavot kafiju mūsdienīgā veidā?

kafijas automāti ar kapsulāmKatru rītu mana diena sākas ar tasi kafijas. Draugs pat atzīst, ka pirms esmu iedzērusi kafiju, es esot daudz niķīgāka un īgnāka. Patiesi – es nespēju iedomāties, ka no rīta nedzertu kafiju – tas ir mans rituāls, mans personīgais veids, kā pamodināt savu ķermeni un prātu. Pēdējā laikā esmu nonākusi pie secinājuma, ka vēlos padarīt savus rītus vēl īpašākus, iegādājoties kafijas automātu. Piedāvājums ir ļoti plašs, modeļu daudz. Izpētes procesā nonācu pie secinājuma, ka mūsdienās diezgan iecienīts ir viens veids – kafijas automāti ar kapsulām. Iepriekš par tiem neko daudz nebiju dzirdējusi, tādēļ nolēmu papētīt tuvāk.

Kafijas automāti ar kapsulām ir ļoti parocīgi, jo jums nekad nebūs jāsatraucas par to, cik daudz kafijas nepieciešams iebērt krūzītē. To jūsu vietā paveiks automāts, izmantojot kapsulu, kurā būs konkrēts daudzums kafijas.

Kā tas notiek? Kafijas pagatavošanas procesā karstais ūdens ar lielu spiedienu tiek vadīts cauri kapsulai, kā rezultātā rodas gards dzēriens.

Kādas ir šāda automāta galvenās priekšrocības? Pirmkārt, ar to ir viegli darboties – ielieciet kapsulas automātā, nospiediet pogu un kafija būs gatava! Jums nav jādomā par to, cik daudz kafijas jāizmanto – automāts vienmēr nodrošinās pareizu devu, ar vislabāko garšu un smaržu. Kafijas kapsula ir hermētiski noslēgta, tādēļ jums nav jāsatraucas, ka tā varētu zaudēt aromātu vai garšas intensitāti.

Kādēļ šī ir laba izvēle? Pirmkārt, līdzīgi kā man, arī daudziem citiem cilvēkiem ikdiena ir ļoti aizņemta, tādēļ ir labi, ja mājās varam sagādāt ierīces, kas atvieglo dažādu darbu veikšanu. Man vairs nav jāuzlej kafija īpašā traukā vai arī jāgaida, kamēr maltās kafijas graudiņi nogrims, lai varētu baudīt dzērienu. Tagad nospiežu vienu pogu, un ātrāk nekā minūtes laikā man ir pilna krūze ar karstu un ļoti gardu kafiju.

Pavisam nesen kādā interneta vietnē izlasīju biedējošus faktus par kafiju, kas aplieta krūzītē (kā to dara daudzi no mums). Kā izrādās, šāda kafija negatīvi ietekmē mūsu organismu, jo var radīt holesterīna līmeņa paaugstināšanos, kā arī izraisīt sirds un asinsvadu slimības. Kādēļ? Jo no krūzītes mēs dzeram nefiltrētu kafiju, kurā ir dažādas taukvielas. Ja kafiju gatavojam automātā, tur tā tiek izfiltrēta.

Kapsulās, kuras izmanto automātos, ir īsta, malta kafija. Mūsdienās iespējams iegādāties kapsulas, kurās ir dažādas intensitātes un garšas kafija, tādēļ jūs varat pagatavot tieši tādu dzērienu, kas jums patīk vislabāk.

Ņēmu vērā šo informāciju un iegādājos kafijas automātu ar kapsulām. Jāteic, esmu patīkami pārsteigta, jo automātā pagatavotā kafija ir daudz gardāka nekā tā, kuru parasti uzlēju krūzītē. Tagad no rītiem kafiju dzeru ne tikai es, bet arī mans draugs. Un kā kafiju lietojat jūs?

 

About aigars