Ko tad var izdarīt mūsdienīgs virtuves kombains

virtuves kombainsJaudīgs, mūsdienīgs un labas kvalitātes virtuves kombains spēj smalcināt, griezt dažādās formās (šķēlēs, salmiņos, smalkos kubiciņos), spiest sulas, taisīt mīklu, putot, malt gaļu, blenderēt un vēl daudz ko citu, Pielietojumu iespējas virtuves kombainam ir lielas. Un tas ir viens no iemesliem, kāpēc ir praktiski iegādāties virtuves kombainu, nevis glabāt virtuvē neskaitāmi daudz dažādu ierīču.

Pastāv uzskats, ka, kas der visam, neder nekam. Tomēr tas gluži nav attiecinām uz virtuves kombainu. Protams, ir dažas funkcijas, kur virtuves kombains nespēj sacensties ar ierīcēm, kas paredzētas tikai vienam mērķim, tomēr te vairāk no svara kvantitāte. Ja, piemēram, vēlamies spiest sulas vairumā, labāk tam piemērota būs tieši sulu spiede, ne virtuves kombainā pieejamā sulu spiede. Tomēr, ja sula nepieciešama vien kā papildinājums veselīgām pusdienām vai pievienot kāda ēdiena gatavošanā – virtuves kombains būs gluži piemērots.

Vispieprasītākās funkcijas virtuves kombainā ir vairākas – viena no tām, griešana un smalcināšana. Tā kā kombainiem klāt nāk dažādi smalcināšanas uzgaļi un diski, labākai un ilgākai izturībai labāk, ja tie ir no metāla. Tā kombains darbosies ilgāk, smalcināšana un griešana notiks visā diametrā un būs efektīvās rezultāts. Dārgākajiem un jaudīgākajiem kombainiem par šīm funkcijām noteikti nav jāsatraucas. Tāpat būtiska funkcija ir sulu spiešana. Vislabāk kombains spēj spiest sulu no citrusaugļiem un mīkstākiem augļiem un dārzeņiem, turklāt, kā jau minēts, ne vairumā.

Saimniecēm, jo īpaši tuvojoties svētkiem, būtiska funkcija ir mīklas pagatavošanas iespēja. Ar šo funkciju kombains tiek galā lieliski. Un, ja mājās ir cepēja, kombains būs labs palīgs. Tāpat, pie dažādiem kulinārijas izstrādājumiem var noderēt putukrējuma pagatavošanas iespēja, ko kombains nodrošina – ātri un vienkārši. Tiem, kam patīk rīkot ballītes, aicināt ciemos draugus, virtuves kombaina noderīga funkcija būs blenderis kokteiļu pagatavošanai. Tas pieejams visiem lielajiem virtuves kombainiem, turklāt dažiem ir arī ledus smalcināšanas funkcija, kurai, izvēloties ierīci, vajadzētu pievērst uzmanību – ir vai nav.  Daži modeļi nodrošina arī īpašu uzgali gaļas mašīnai un desu pagatavošanai.

Izvēloties virtuves kombainu, noteikti vajadzētu pievērst uzmanību tādiem svarīgiem ierīces parametriem kā jauda, ātrumu skaits, trauka materiāls, kā arī trauka tilpums.

Tiesa, ja bieži negatavojam ēdienu, virtuves kombains virtuvē drīzāk būs lieka lieta, nekā palīgs. Tāpat, ja gatavojam mazas porcijas un nedaudz, visticamāk, vieglāk dārzeņus būs sagriezt pašam ar rokām, nekā ņemt kombainu, kurš pēcāk jātīra un jāmazgā. Tomēr, ja gatavojam uz svētkiem, lielākām jubilejām, klājam galdu vairākiem cilvēkiem, virtuves kombains ārkārtīgi atvieglos darbošanos virtuvē. Ar tā palīdzību dažādus ēdienu pagatavošanas posmus varēsim paveikt daudz ātrāk un ērtāk, tā saīsinot virtuvē pavadīto laiku un noguruma līmeni, lai arī paši svētku vakariņās varam izskatīties moži un enerģijas pilni, ne pārpūlējušies virtuvē!

 

 

 

About User