Kā pavadīt tumšos rudens vakarus?

spēļu konsolesPienākusi sezona, kad dienas kļūst arvien īsākas, un dienas – garākas. Gan rudenī, gan ziemā, kad tumšajos vakaros pavadīt laiku ārpus telpām vairs tik bieži nevēlamies, ir jāsāk domāt par to, kā pavadīt brīvo laiku. Tiem, kuriem patīk mūsdienu tehnoloģijas, noteikti piesaistīs spēļu konsoļu sniegtās iespējas.

Spēļu konsoles Latvijā ir pazīstamas jau vairākus gadus, un to piedāvājums tirgū arvien pieaug. Tagad ir radītas konsoles, kas piemērotas ikviena vēlmēm un iespējām. Interneta veikals 220.lv saviem klientiem piedāvā plašu spēļu konsoļu klāstu. Šeit atradīsit gan “PlayStation”, gan “Xbox”, gan citas konsoles.

http://220.lv/lv/datortehnika/spelu-konsoles/spelu-konsoles

“Xbox” spēļu konsole ir iekarojusi ļoti plašu auditoriju. Tā piedāvā cilvēkiem ne tikai izbaudīt dažādu piedzīvojumu un kaujas spēļu pasauli, bet arī ļauj skatīties video, tai skaitā filmas un televīziju, atskaņot mūzikas failus, kā  arī piekļūt internetam. Pateicoties pēdējai opcijai, spēļu konsole pārvēršas par multi digitālu platformu, kurā mēs varam spēlēt spēles vienatnē, klātienē ar draugiem un ģimeni vai tiešsaistē ar draugiem. Varat apmeklēt dažādas mājas lapas, piemēram, sociālos mediju Facebook, Twitter utt.

220.lv iespējams iegādāties spēļu konsoles, kuru atmiņa ir no 4 līdz 500 GB. Tiem, kuriem patīk spēles ar kustībām, noderēs kinect funkcija. Pateicoties tai, spēlētāji var skriet, lekt un dejot, jo kustības iespējamas līdz pat 3.5 metru attālumā no konsoles. Šī iespēja noteikti patiks bērniem un jauniešiem, tādēļ, izvēloties “Xbox”, varat padarīt ikvienu ģimenes vai draugu sanākšanu par jautru un atraktīvu pasākumu.

Tiem, kuriem svarīga spēļu konsoļu jauda un izmērs, noderēs 220.lv atlases kritēriji, kā arī pie ikviena produkta iespējams izlasīt detalizētu preces aprakstu, kas palīdzēs vieglāk veikt izvēli.

“Xbox” lielākais konkurents ir “PlayStation”, kas arī ražo spēļu konsoles, turklāt to dara kvalitatīvi. To, kuru no konsolēm izvēlēties, varat izlemt, vadoties pēc tehniskajiem parametriem, dizaina, kā arī cenas.

Lai atvieglotu pasūtītās preces saņemšanu, 220.lv piedāvā saviem klientiem iespēju, piegādāt izvēlēto lietu uz tuvāko Omniva pakomātu. Tāpat preci iespējams saņemt ar piegādi mājās, kā arī to var izņemt 220.lv birojā Rīgā bez maksas.

Spēļu konsoles mūsdienās vairs nav jāsaprot kā tikai ierīces, ar kurām spēlēt spēles. Tās ir kļuvušas par tik daudzpusīgām, ka aktīvi konkurē arī ar personālajiem datoriem.

Konsole var būt kā lieliska dāvana svētkos kā jauniešiem, tā arī vecāka gada gājuma cilvēkiem, jo tās ir viegli saprotamas un lietošanai nav nepieciešama ilga un sarežģīta apmācība. Turklāt spēļu kalpo kā labs veids, lai saliedētos un iepazītos ar jauniem cilvēkiem.

About User