Ja interesē kafijas automāti

kafijas automatiKāda kafija Jums visvairāk garšo?Cik bieži parasti to gatavojat? Daži no mums ne dienu nevar nodzīvot bez tasītē uzlejamas kafijas, savukārt citiem obligāti vajag funkcionālu kafijas automātu, lai tikai ar dažu taustiņu nospiešanu varētu tikt pie garda un aromātiska dzēriena. Pie mums joprojām ir ierasts iebērt kafiju tasītē un pārliet ar verdošu ūdeni, taču vairāk un vairāk cilvēku izlemj iegādāties un lietot modernus kafijas automātus. Interese par tiem pieaug, piedāvājums arī. Taču izvēlēties piemērotu kafijas automātu nav tik vienkārši. Kas jāzina, pirms šāda automāta izvēles?

Pirmkārt, svarīgi ir tas, kādu kafiju parasti dzerat – vai vienkāršu melno, vai espresso, ristretto, bet varbūt garšo kafija ar pienu, piemēram, latte, latte machiatto, cappuccino u. tml. Kafiju bez piena var pagatavot visi automāti, bet, ja Jums garšo balta kafija, jāizvēlas arī attiecīga veida kafijas automāts.

Zinot, kādu kafiju dzersiet, padomājiet par tās pagatavošanas veidu. Kas Jums vairāk patīk – vai Jūs baudāt pašu dzēriena gatavošanas procedūru, vai arī Jums ir svarīgi pēc iespējas vienkāršākā veidā saņemt tasīti smaržīga un karsta dzēriena. Tāpēc kafijas automāti tiek ražoti pusautomātiski vai automātiski. Pirmie kafiju pagatavo no maltās kafijas vai kafijas tabletēm, bet automātiskie – kafijas pupiņas samaļ, nepieciešamo kafijas daudzumu ieber tasītē u. tml., proti, visu izdara Jūsu vietā.

Vēl iepriekš būtu jāizlemj par konkrētām kafijas automāta funkcijām. Piemēram, kā Jūsu automātam būtu jābūt kontrolējamam, kā būtu jābūt sagatavotam pienam, cik receptes saglabāsiet atmiņā u. c. Funkciju un iespēju izvēle patiešām ir plaša, tāpat ir ar pašiem kafijas automātiem. Varat pirkt vienkārši ar dažiem taustiņiem kontrolējamu aparātu, kas pienu saputos ar tvaiku tasītē. Varat pirkt tādu kafijas automātu, kas pirms lietošanas tasītes uzsildīs, lai dzēriens būtu aromātiskāks, pienu varēsiet glabāt speciālā ledusskapītī, bet vēlamo dzērienu izvēlēsieties no lielās izvēlnes skārienjutīgā ekrānā.

Lūk, šādas vispārīgas piezīmes, izvēloties kafijas automātu. Un vēl viens padoms – šādas ierīces meklējiet interneta veikalos, piemēram, 220.lv, kur ir liela izvēle un cenas parasti ir pievilcīgākas.

 

About User