dāvanu karte

Nav laika meklēt dāvanu? Pērc internetā – ieskaties fromme.lv

Gadās arī tā, ka par tuvu cilvēku svētku dienām atceramies pēdējā brīdī, kad mums nemaz vairs nav brīva laika, lai staigātu pa veikaliem un meklētu piemērotāko dāvanu. Arī es ne reizi vien esmu nonācis šādā situācijā. Vistrakāk ir tad, ja gadās aizmirst draudzenes dzimšanas vai vārda dienu. Tad ātri vajadzīgs rezerves plāns.

dāvansPagājušajā gadā atklāju labu veidu, kā sveikā tikt ārā no šīs nepatīkamās situācijas. Es izmantoju datoru un internetu – jau dažu minūšu laikā manās rokās bija tāda dāvana, kas draudzenei ļoti patika – dāvanu karte nedēļas nogales atpūtai SPA viesnīcā. Es ļoti labi zinu, ka viņai patīk rūpēties par savu ķermeni, bet viņa daudz strādā un tādēļ sanāk maz atpūsties, bieži neizgulēties. Tas atstāj noguruma pēdas un saspringumu ķermenī.

Tāpēc atpūta SPA viesnīcā bija tieši laikā. Un šādas dāvanas sagādāšana man interneta dāvanu servisā www.fromme.lvaizņēma tikai dažas minūtes. Un viņai pat neradās aizdomas, ka šo dāvanu esmu sagādājis pēdējā brīdī, jo biju aizmirsis par jubileju. SPA izvēle FromMe.lv bija ļoti plaša, ar dažādām programmām un dažādās Latvijas vietās. Es izvēlējos nelielu viesnīcu Pierīgā, lai viņai būtu iespēja arī izbaudīt dabu un atpūsties no pilsētas kņadas.

Dāvanu serviss internetā

dāvans
FromMe.lv ir ērts dāvanu serviss internetā. To var izmantot jebkurā vietā un laikā. Nopirktās dāvanu kartes tiek ģenerētas automātiski un ir izdrukājamas no e-pasta jau pēc dažām minūtēm.

Es gan izvēlējos dāvanu karti saņemt pats FromMe birojā un pēc tam personīgi pasniegt draudzenei. Dāvanu servissfromme.lv sadarbojas ar gandrīz četriem simtiem uzņēmēju visā Latvijā un piedāvā iegādāties viņu pakalpojumu dāvanu kartes vienuviet internetā. Tas ir veids, kā jūs varat ietaupīt savu laiku, jo visi piedāvājumi apskatāmi vienā vietā.

Jums nav jāstaigā pa veikaliem. Un dāvanu karte ir labs veids, kā uzdāvināt kādu aktīvo atpūtu, sportu, ceļojumus vai ko citu, kas jubilāram ir aktuāls. FromMe dāvanu kartes var izmantot pat viena gada laikā, bet ja dāvanas saņēmējs vēlas, var to apmainīt pret citu dāvanu karti vai naudu.

Bet, ja jūs īsti neesat pārliecināts, kāda veida dāvanu karte ir labākā izvēle, varat pirkt FromMe Unikarti, kas dod dāvanas saņēmējam lielu brīvību – iztērēt to pie jebkura uzņēmēja, ar ko sadarbojas FromMe.lv. Jebkurai dāvanu kartei varat izvēlēties summu, pievienot tai savu sveicienu un arī izvēlēties dizainu, kādā tiks noformēta dāvanu karte.

Īstā dāvana spēj iepriecināt un ir tiešām noderīga. Ar FromMe.lv tādu atrast nebūs grūti, jo dāvanu servisa interneta vietnē pieejamās dāvanu kartes jau ir sagrupētas pa tēmām, arī atlasītas sievietēm, vīriešiem un bērniem piemērotās. Ja jūs zināt, kam to dāvināsiet un kaut nedaudz pārzināt šī cilvēka intereses un dzīvesveidu, tad dāvanu kartes izvēle daudz laika neaizņems. Atliks tikai veltīt dažus mirkļus, lai elektroniski apmaksātu pirkumu un noformētu izvēlēto dāvanu karti. Lai jums prieks dāvināt un arī saņemt dāvanas!

About User