e-poliklīnika

Piesakies vizītei pie VCA speciālista ērtāk – izmanto e-poliklīniku internetā

Par iespēju sazvanīt kādu medicīnas iestādi un pieteikties uz vizīti savs viedoklis būs katram. Un lielākoties tas būs negatīvs, jo joprojām ārstniecības iestādes nav atrisinājušas problēmu ar aizņemtajām tālruņa līnijām un stundām garajām rindām reģistratūrā, ja tomēr esat nolēmuši klātienē pieteikties uz izmeklējumu.

poliklīnikaTomēr ne visas veselības aprūpes iestādes sēž rokas klēpī salikušas un cer, ka cilvēki vienkārši samierināsies ar šo gadu desmitiem ilgušo un apgrūtinošo kārtību, lai vispār varētu tikt pie sev nepieciešamajiem medicīnas pakalpojumiem.

Viens no jauna un progresīva pierakstu modeļa ieviesējiem ir „Veselības centru apvienība” (VCA), kas piedāvā plašus un augstākās kvalitātes veselības aprūpes pakalojumus vairāk kā desmit poliklīnikās un medicīnas centros visā Rīgā. VCA iestādēs visiem pakalpojumiem var pieteikties ne tikai tradicionālajā veidā, zvanot uz reģistratūru, bet arī jaunajā un ērtajā e-reģistrācijas sistēmā.

Lai to izmantotu, nepieciešama tikai moderno tehnoloģiju ierīce ar interneta pieslēgumu – dators, planšetdators vai viedtāltunis. Dažu minūšu laikā varēsiet pieteikties ikvienam izmeklējumam un vizītei pie speciālistiem. Un jums nebūs jāgaida, kamēr atbrīvosies tālruņa līnija, vairākas reizes jāpārzvana un jābojā sava diena ar domām par to, ka nevarat sazvanīt izvēlēto medicīnas iestādi.

Kas ir  VCA e-poliklīnika ?

VCA savai mājas lapai vca.lv piesaistījusi īpaši izveidotu interneta platformu, kurā ērti var atzīmēt sev nepieciešamos pakalpojumus. ”Veselības centru apvienības” e-poliklīnika ir ērti saniedzama jau no pieminētās VCA mājas lapas vca.lv.

Galvenajā lapā būs pamanāma saite, ar kuras plīdzību nokļūt e-pokliklīnikā. E-poliklīniku varat izmantot bez rindas un jebkurā jums ērtā laikā. Jums nevajadzēs zvanīt un gaidīt savienojumu ar reģistratūru.

E-poliklīnikas izmantošani nav nepieciešamas nekādas īpašas iemaņas, tikai elementāras prasmes rīkoties ar internetu. Un tādas jau ir lielākajai daļai iedzīvotāju dažādās vecuma grupās. Par to, kā tieši izmantot VCA e-poliklīniku, lasiet turpinājumā.

Kā izmantot VCA e-poliklīniku un pieteikties pakalpojumiem ?

e-poliklīnikaLai pieteiktos kādam no VCA pakalpojumiem, jums ir jāatver jau pieminētā saite uz e-poliklīniku.Jums parādīsies vienkāršs un saprotams saraksts, kurā varēsiet atzīmēt un ierakstīt visu informāciju, kas ir jums aktuāla plānotās vizītes vai pakalpojuma sakarā. Vispirms jums no pieejamā saraksta ir jāatzīmē speciālists, kāds jums nepieciešams.

Ja vēlaties tikties ar kādu konkrētu VCA ārstu, tad ir iespēja ierakstīt viņa vārdu. Ja jums nav nepieciešams speciālists, bet gan kāds diagnostikas izmeklējums vai manipulācija, to varat izvēlēties no nākamā saraksta. Atliek tikai ielikt ķeksīti pretī vajadzīgajam nosaukumam.

Tā kā „Veselības centru apvienība” darbojas dažādās vietās visā Rīgā un arī dažviet ārpus tās, tad varat izvēlēties jums vēlamo pakalpojuma saņemšanas vietu. Tālāk jums ir iespēja izteikt savas vēlmes attiecībā uz pakalpojuma saņemšanas laiku. Ja jums ir kāda konkrēta vēlamā diena, tad ir iespēja to ierakstīt.

Pēc tam atstāsiet savu kontaktinformāciju. Visus datus operatīvi apstrādās reģistratūras darbinieki un sazināises ar jums, lai vienotos par jums ērtāko vietu un laiku, kad saņemt izvēlēto pakalpojumu.

About User