KĀ IZVĒLĒTIES PORTATĪVO DATORU?

portatīvais datorsVai varat iedomāties savu ikdienu bez portatīvā datora? Tā ir ierīce, kas ievērojami atvieglo dzīvi, tāpēc nav brīnums, ka lielākajai daļai no mums mājās ir ne tikai viens vien un pat ne divi modeļi. Portatīvie datori vajadzīgi gan darbam, gan izklaidei. Skaidrs ir viens – ja vecais ir sabojājies, ir laiks iegādāties jaunu ierīci.Tādā gadījumā padomājiet, kāds dators  Jums būs piemērotākais. Tā kā piedāvājums ir tik plašs,ir lietderīgi ievērot noteiktus kritērijus, kas var palīdzēt izvēlēties ierīci, kura mums ir piemērotākā.

  1. Izmērs. Ja datoru ļoti bieži nēsājat, dators nepieciešams mazāks, jo tas ir daudz kompaktāks. Lielāks ekrāns piemērots tiem, kuri datoru izmanto darbam un vēlas, lai attēls būtu pēc iespējas labāks, būtu redzamas pat sīkākās detaļas.
  2. Funkcijas. Dažādiem portatīvajiem datoriem ir dažādas funkcijas. Atbilstoši tam, kam Jums nepieciešams dators (darbam vai izklaidei), izvēlieties atbilstošu variantu. Ja nezināt, kāds ir piemērotākais,ir lietderīgi ir pakonsultēties ar profesionāļiem, kuri palīdzēs pieņemt lēmumu.
  3. Atmiņa. Dažādiem datoriem atmiņa var būt atšķirīga. Un atkal – viss atkarīgs no tā, kādam mērķim Jums nepieciešams dators. Ja tikai izklaidēm, tad tas nav nepieciešams ļoti jaudīgs.
  4. Svars. Šajā gadījumā viss ir atkarīgs no tā, vai datoru bieži nēsājat sev līdzi. Protams, jo biežāk nēsājat, jo vairāk vēlaties, lai dators būtu pēc iespējas vieglāks. Pašlaik kvalitatīvi vieglāki macbook air trash disappeared at the bottom datori ir dārgāki, bet ir vērts tajos investēt.
  5. Attēls. Vēlamies, lai dators kvalitatīvi attēlotu attēlu un krāsas. Šādā gadījumā nepieciešams dators, kuramir kvalitatīva videokarte.

Portatīvais dators palīdzēs Jums dzīvi padarīt daudz vienkāršāku. Ja nezināt, kāds ir piemērotākais, ieteicams konsultēties ar profesionāļiem, kuri, ņemot vērā Jūsu vajadzības un iespējas, piedāvās piemērotus variantus.

About User