Dzimšanas dienas svinības viesu namā.

atrie krediti (2)Gandrīz ikvienam prieku sagādā ikgadējā jubilejas atzīmēšana kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem. Taču ko darīt, ja dzīvesvieta plānotajam viesu skaitam ir par šauru, savukārt svinības bārā šķiet pārāk bezpersoniskas, un dažādo nepazīstamo cilvēku klātbūtne varētu šķist nevēlama. Lielisks variants ir izīrēt viesu nama telpas. Viesu namu klāsts ir pietiekoši liels, lai ikviens varētu atrast piemērotāko svinību vietu. Taču šādu svinību rīkošana dažkārt var izrādīties dārgāka, kā sākotnēji plānots. Tomēr tādēļ vien plāni nav jāmaina.

Trūkstošos līdzekļus tikai 15 minūšu laikā iespējams saņemt savā bankas kontā. Tas ir ātri, ērti un vienkārši, jo ātrā kredīta saņemšanai nav nepieciešams apmeklēt banku vai ilgstoši kārtot formalitātes, cenšoties bankas darbiniekiem izskaidrot kredīta nepieciešamību. Ātrajiem kredītiem nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla. Viss, kas jādara – internetā jāizvēlas kreditors, kura piedāvātie kredīta nosacījumi šķiet piemēroti vajadzībām, jāreģistrējas mājaslapā, un tūdaļ pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas iespējams iesniegt kredīta pieteikumu nepieciešamās naudas summas saņemšanai. Reģistrējoties būtiski ir norādīt pareizu mobilā telefona numuru, jo uz to tiks nosūtīts kreditora pieņemtais lēmums par kredīta piešķiršanu.

Reģistrācijas procesa gaitā parasti ir nepieciešams pārskaitīt 1 centu no sava norādītā bankas konta uz vienu no kreditora bankas kontu – tādējādi ātrā kredīta izsniedzējs pārliecinās, ka lietotāja profils netiek veidots krāpnieciskos nolūkos. Summu pārskaitīt nepieciešams nekavējoties, citādi kredīta pieprasījums visbiežāk 72 stundu laikā tiek dzēsts. Kad tas paveikts, atliek tikai gaidīt ziņu no ātrā kredīta izsniedzēja lēmumu par ātrā kredīta piešķiršanu. Pieprasījums parasti tiek izskatīts ne ilgāk, kā 30 minūšu laikā, ļaujot ātro kredītu saņemt tieši tad, kad tas ir nepieciešams.

Dažādiem ātro kredītu izsniedzējiem ir atšķirīgs minimālais ātrā kredīta saņemšanas vecuma slieksnis. Pārsvarā tie ir 20 vai 21 gadi. Tomēr atsevišķi kreditori ātro kredītu izsniedz jau no pilngadības sasniegšanas.  Parasti ātrie kredīti ir īstermiņa, tie tiek izsniegti uz laiku no 1 līdz 30 dienām, tomēr iespējams atrast kreditorus, kuršātro kredītu izsniedz arī uz ievērojami ilgāku atmaksas periodu. Tāpat atšķirīgas ir iespējamās ātrā kredīta summas. Visbiežāk iespējams aizņemties summu no 500 līdz 700 eiro, tomēr daži ātro kredītu sniedzēji piedāvā iespēju aizņemties arī lielākas summas līdz pat 3000 eiro. Jāņem vērā, ka bieži, aizņemoties pirmo reizi, kreditors var piedāvāt mazāku ātrā kredīta summu, nekā pastāvīgajiem klientiem.

Ļoti būtiski ir laikus atmaksāt saņemto ātro kredītu, jo, izvērtējot ātrā kredīta piešķiršanu, kreditori izvērtē kredītvēsturi. Kavētu maksājumu vai neatmaksātu kredītu gadījumā kreditors var jaunu ātro kredītu arī neizsniegt. Jāpatur prātā, ka jau esošā kredīta atmaksa, to sedzot ar jaunu kredītu, nav vēlama, jo tādējādi iespējams palielināt kredītmaksājuma procentus. Tādēļ pirms ātrā kredīta ņemšanas ir vērts izvērtēt, vai saņemto ātro kredītu plānotajā kredīta atmaksas termiņā tiešām būs iespējams atmaksāt. Pirms ātrā kredīta pieprasījuma nosūtīšanas kopējo atmaksājamo summu viegli iespējams noskaidrot, izmantojot ātro kredītu sniedzēju mājaslapās izveidotos kalkulatorus. Jānorāda tikai vēlamā summa un aizdevuma periods, pārējos aprēķinus sistēma veiks automātiski.

About User