Latvijā ražoti nerūsējošā tērauda dūmvadi

Latvijā daudzās jomās ir veiksmīgi uzņēmumi, kas ražo kvalitatīvu un pat ārpus Latvijas pieprasītu produkciju.Viens no šādiem uzņēmumiem ir nerūsējošā tērauda dūmvadu ražotājs RGJ. Uzņēmumam ir jau gandrīz desmit gadu pieredze šajā jomā, tas no nelielas ražotnes ir izaudzis par konkurētspējīgu un nopietnu ražotāju.

RGJ ražotie nerūsējošā tērauda dūmvadi ir ar augstāko kvalitāti un ļoti izdevīgām cenām, jo ar produkcijas pārdošanu nodarbojas pats ražotājs. RGJ dūmvadi ir iecienīti ne tikai Latvijā, bet daudzās Eiropas valstīs, kurās patērētāji ir ar ļoti augstām prasībām. RGJ stabili ir iekarojis šo eksporta tirgu un turpina to darīt.

Nerūsējošā tērauda dūmvadi – ērti un plaši pielietojami

Tērauda dūmvadiNerūsējošā tērauda dūmvadi šobrīd ir ļoti pieprasīti, jo ar to palīdzību ātri un par saprātīgām izmaksām var atjaunot jebkuru dūumvadu un arī samontēt jaunu dūmvadu līniju. Plašais pielietojums un montāžas iespējas ļauj metāla dūmvadus pielāgot jebkurai ēkai un savienot ar jebkuru apkures ierīci.

Ja esošais skurstenis ir izdedzis un nedrošs, tad reti kurš saimnieks gribēs mājās taisīt tādu nekārtību un jaukt skursteni un atkal to pārmūrēt. Nerūsējošā tērauda dūmvads ir lielisks risinājums šādās situācijās,kādas ir lielākai daļai pagājušajā gadsimtā celtajās ēkās ar mūrētajiem dūmvadiem – tie ir nolietojušies un zaudējuši savu efektivitāti.

Atliek tikai samontēt atbilstošu viensienu nerūsējošā tērauda dūmvadu un ievietot to vecajā kā oderi, kas atkal atjaunos dūmvada funkcionalitāti, drošību un siltumatdevi. Tāpat, ja ēkā ir vajadzība ierīkot papildus apkures ierīci, tad dubultsienu izolētie dūmvadi būs labs, kvalitatīvs risinājums, ko varēsiet realizēt īsā laika.

RGJ dūmvadu montāža

dumvadu uzstādīšanaPie ražotāja RGJ klienti var pasūtīt visas nepieciešamās detaļas, lai samontētu tieši tādu dūmvadu, kāds ir nepieciešams. RGJ ražo ne tikai dūmvadu taisnos posmus, bet visas papildus detaļas, liekumus, savienojumus un stiprinājumus. Klientam vairs nebūs jāmeklē papildus elementi pie cita pārdevēja.

RGJ nokomplektēs pasūtījumu tieši klienta vajadzībām. Un ar dūmvadu montažās darbiem var tikt galā arī pats klients, ja ir kaut neliela pieredze būvniecības darbos. Tomēr, ja klients nav drošs par savām prasmēm, vienmēr var pieaicināt meistarus. Tos nodrošina arī RGJ. Tad noteikti varēsiet būt pārliecināti, ka uzstādītais dūmvads ir atbilstošs visām drošības prasībām.

Uzņēmuma mājas lapā var atrast noderīgu informāciju, kas ir svarīga, ja klients pats nolemj veikt dūmvadu montāžu – drošības norādes, praktiski padomi. Klienti mājas lapā var arī pasūtīt cenu aprēķinu sava dūmvada detaļām. Arī visas produktu cenas ir ērti pārskatāmas mājas lapā.

Kāpēc izvēlēties ārzemēs ražotu produktu, ja var izvēlēties tepat Latvijā ražotu un tikpat kvalitatīvu produkciju? Nerūsējošā tērauda dūmvadu jomā RGJ ir viens no stabilākajiem un uzticamākajiem ražotājiem.

About User