Limlentas.lv – piedāvātā produkcija un ražošanā izmantotās tehnoloģijas

Līmlenšulimlenta ražošanā viens no līderu uzņēmumiem, kas piedāvā augstas kvalitātes un daudzveidīgu produkciju, ir limlentas.lv. Ar šo uzņēmumu sadarbojas ļoti daudzi lielāki un mazāki uzņēmēji visā Latvijā, it īpaši tie, kuriem ir lielas noliktavas un notiek aktīva preču iesaiņošana un transportēšana, jo šiem darbiem kvalitatīva līmlente jeb skočs ir neaizstājams.Limlentas.lv produkcija

Uzņēmuma mājas lapā http://www.limlentas.lv/ var uzzināt sīkāku informāciju par visiem limlentas.lv produkcijas veidiem. Pamatā produkcija iedalās divās lielās grupās – apdrukātas līmlentes un neapdrukātas līmlentes. Apdrukātās līmlentes ir pieejamas ar personalizētu un standarta apdruku.

Standarta apdruka jau ir pielāgota vairākiem biežāk vajadzīgajiem pielietojumiem. Var pasūtīt līmlentes ar brīdinošiem uzrakstiem, tās labi limlentasnoderēs kastēm, kurās ir trauslas un plīstošas lietas, lai visā pārvietošanas ciklā ikviens, kurš saskarsies ar šo iepakojumu, zinātu, kā ar to apieties.

Tāpat ir līmlentes ar uzrakstiem, kas pievērsīs uzmanību akciju un īpašo piedāvājumu laikā, kādi parasti ir veikalos. Varianti ar standarta apdruku ir vairāki, atliek tikai jautāt limlentas.lv klientu speciālistam. Bet, ja no šī piedāvājuma nekas neatbilst klienta vajadzībām, tad klientas var izvēlēties personalizētu apdrukāto līmlenti.

To sagatavos pēc klientam vēlamā dizaina. Šo iespēju uzņēmēji izmanto gana bieži, jo izmanto daudzveidīgu mārketinga pieeju sava uzņēmuma popularizēšanai un tēla veidošanai. Tāpēc personalizēta līmlente, kas saistās tieši ar šo uzņēmumu, var būt ļoti nozīmīga detaļa saskarsmē ar esošajiem un potenciālajiem klientiem.

Stabils pieprasījums ir arī limlentas.lv neapdukātajām līmlentēm. Tās ir neaizstājamas ikdienas darbos ikvienā noliktavā, ražotnē un birojā. Produkcijas klāstā ir parastās neapdrukātās līmlentes trīs standarta krāsās – brūnā, caurspīdīgā un baltā.

Tās ir pieprasītas ne tikai noliktavu darbiem, bet arī būvniecības un remontdarbu nozarē, it īpaši iekšdarbos, kur precizitāte un akurāts izpildījums ir ļoti svarīgs. Bet neapdrukātas līmlentes var pasūtīt ne tikai šajās standarta krāsās, bet arī jebkurā citā krāsā, ja tāda ir vajadzīga klienta mērķu īstenošanai.

Ražošanas tehnoloģijas

Limlentas.lv savu klientu uzticību ir iemantojis ar to, ka vienmēr savai produkcijai garantē izcilu kvalitāti. Un to uzņēmums panāk, izmantojot modernas apdrukas iekārtas, kas atvestas no ārzemēm. Līdzīgas izmanto lielos ražošanas uzņēmumos daudzās valstīs.

Šīs apdrukas iekārtas ļauj pielāgot apdrukas risinājumu katram pasūtījumam individuāli, panākot vislabāko iespējamo rezultātu. Apdruka ir noturīga, krāsas spilgtas un līmlente izturīga. Katrs pasūtījums pēc izpildes tiek vairākos veidos testēts, lai pārliecinātos par izturību dažādos apstākļos.

Līmlentēm tas ir ļoti būtiski, jo tām bieži ir saskare ar nelabvēlīgiem apstākļiem – noliktavās mēdz būt zema temperatūra, ir vajadzībaiepakot saldētu produkciju. Kastes tiek pārvietotas un pakļautas mehāniskai ietekmei. Tāpēc ir svarīgi, ka apdruka nezaudē košumu un līmlente nezaudē savu lipšanas spēju.

To limlentas.lv panāk, izmantojot trīs veida līmes, ko var pieskaņot dažādiem pielietojumiem. Pati stiprākā nepievils jebkādos apstākļos, bet limlentas ražošanavājākā līme būs piemērota, ja ir vajadzīgs aplīmēt tieši produktu vai virsmu, no kuras līmlentebūsjānoņem, neatstājot pēdas un bojājumus.

Par labāko risinājumu katra klienta pasūtījuma īstenošanai vienosies limlentas.lv profesionālā komanda. No idejas līdz pilnīgai pasūtījuma izpildei un piegādei limlentas.lv komanda strādā apmēram nedēļu.

Tās laikā tiek īstenotas visas klienta dizaina ieceres, sagatavotas līmlentes ar vajadzīgo līmes pārklājumu, pasūtījums iepakots un bez papildus samaksas nogādāts jebkurā vietā Latvijā. Mājas lapā limlentas.lv jūs varat uzzināt, kā veikt pasūtījumu.

About User