Veido veiksmīgāku nākotni – studē ārzemēs

Vecāku gavenās rūpes ir palīdzēt bērnam izaugt patstāvīgam, laimīgam, saņemt labu izglītību un veiksmīgi iekārtot pašam savu dzīvi. Ja tas izdodas, tad vecāki var tiešām būt apmierināti ar paveikto. Parasti lielākas pūles nākas pielikt tieši pie labas izglītības nodrošināšanas.

Ja rocība atļauj, vecāki jau no bērnudārza vai sākumskolas laika var izvēlēties savam bērnam kādu īpaši labu izglītības iestādi, kas piedāvā ne tikai standarta izglītības programmu, bet arī papildus zinības – valodas, mūziku, mākslu vai sportu. Atkarībā, uz kādiem sasniegumiem bērns tiek virzīts.

studijas-ārzemēsBet pēc pamata vai vidējās izglītības iegūšanas ir nākamais grūtais lēmums – par augstāko izglītību, kas mūsdienu konkurences apstākļos, manuprāt, ir obligāts solis. Augstākā izglītība Latvijā ir komplicēta – tai ir daudz pozitīvu iezīmju un veiksmīgu studiju programmu, bet šāda tendence nevalda visās nozarēs un universitātēs. Tāpat nav iespējas apgūt visas jauniešiem interesējošās programmas. Tāpēc loģiska alternatīva mērķtiecīgiem jauniešiem ir studijas ārzemēs.

Tas ir ceļš, kā veidot sev panākumiem bagātu nākotni, jo studijas ārzemēs jaunietim var sniegt daudzus ieguvumus. Vajag tikai uzdrīkstēties un darīt. Un nauda šobrīd vairs nav atruna, Eiropā ir atvērta izglītības vide, kas nodrošina iespējas arī bezmaksas studijām un izdevīgiem studiju kredītiem, atliek tikai atrats īstās vietas. Un to var palīdzēt izdarīt izglītības aģentūra Ergo Education.

Ergo atbalsts studijām ārzemēs

studē-ārzemēsJa esi nolēmis, ka ir vērts studēt ārzemēs, tad pirmais solis var būt došanās uz izglītības aģentūru Ergo. Tajā strādā pieredzējuši darbinieki, kas spēs sniegt visu nepieciešamo informāciju un palīdzēs atrast īsto studiju programmu un universitāti, kas atbilst gan interesēm, gan spējām.

Ergo sadarbojas ar vairākiem desmitiem Eiropas un pasaules labākajām universitātēm, palīdz tajās iestāties un sniedz atbalstu praktiskos jautājumos, kas skar pārcelšanos un iejušanos jaunajā vietā. Ergo porfesionālais atbalsts sniedz drošības sajūtu gan jaunajam studentam, gan viņa ģimenei.

Ieguvumi no studijām

Studijas ārzemēs noteikti sniegs jaunietim daudz zināšanu, iespēju un jaunas pieredzes, kas izveidos viņu par patstāvīgu un nobriedušu personību. Protams, ka primārais iegumums ir prestižas un starptautiski novērtētas universitātes diploms, kas noteikti būs liela priekšrocība darba tirgū.

Bet papildus tam jaunietis būs līdz izcilībai noslīpējis savas angļu valodas zināšanas, kas arī ir vēl viena liela priekšrocība darba trgū, jo Latvijā studentiem, kas absolvējuši vietējās universitātes, lielai daļai ir zemas angļu valodas prasmes, uz ko norāda arī darba devēji.

Bet angļu valodas prasmes mūsdienās vairs nav greznība, bet gan ikdienas nepieciešamība. Tāpat studijas svešā vidē audzina raksturu, liek paskatīties uz pasauli un norisēm no cita skatupunkta un arī kļūt daudz mērķtiecīgākam uz panākumu gūšanu savā turpmākajā dzīvē.

About User