Labāko ražotāju slidas hokejam pie mums – 220.lv!

bērni spēlē hokeju

Neviens nav iemācīties labi slidot bez kritieniem un zilumiem – tā ir viena no mācību sastāvdaļām. Lai krist sanāktu mazāk un nesāpīgāk, jāiemācās labāk slidot un tam nepieciešamas piemērotas slidas. Protams, slidas var nomāt arī slidotavās – pieredze rāda, ka problēmu šajā ziņā nav, taču, ja slidojat bieži, daudz izdevīgāk tomēr būs iegādāties personīgo inventāru. Tas noderēs ne vienai sezonai vien. Interneta veikala 220.lv piedāvājumā varēsim atrast slidas sievietēm, vīriešiem un bērniem.

Slidošana ir neatņemama sastāvdaļa tādam sporta veidam kā hokejs, tāpēc tā saucamās hokeja slidas nav nekas neparasts. Tiesa, hokeja slidas var izmantot arī tie, kuriem ar hokeja spēlēšanu nav nekāda sakara – patiesībā, pat vēlams sākt mācīties un slidot tieši ar hokeja slidām.

Skrituļotājai visbiežāk izvēlas tieši hokeja slidas Plašākā sortimentā vienmēr ir hokeja slidas. Sievietēm parasti ir divi galvenie slidu varianti: tā dēvētās dāmu slidas – plastmasas, ar stingru potītes fiksāciju, un daiļslidošanas slidas. Daiļslidošanas slidas derēs tiem, kas uz ledus jūtas diezgan droši, jo ar šādām slidām ir lielākas manevrēšanas iespējas. Cilvēki, kuri aizraujas ar skrituļslidošanu, daiļslidošanas slidas īsti neatzīst par sev piemērotām un izvēlas hokeja slidas. Izskaidrojums ļoti vienkāršs – skrituļslidām galvenais atspēriena punkts ir slidas priekšpusē, savukārt daiļslidošanas slidām tā nav – priekšpusē iestrādātie robiņi it kā traucē slidot, ja ir pierasts brīvi manevrēt ar skrituļslidām. Parasti slidotavas nomā izvēlamies hokeja slidas un uz veikalu jau ejam ar skaidru pārliecību, ka tieši tās būs īstās. Slidojot ar hokeja slidām, slidošanas tehnika patiešām ir ļoti tuva skrituļslidošanai. Svarīga ir arī slidu aizdare – hokeja slidu izvēle šī nianse ir visai liela – gan dizaina, gan funkcionālo priekšrocību ziņā. Labākai sagatavotībai paredzētas slidas arī funkcionāli ir labākas. Iesācējiem – tiem, kuri šad tad uzspēlē hokeju, sākumā derēs vienkāršākie modeļi, bet vēlāk var pāriet uz profesionālāku inventāru.

Interneta veikalā 220.lv pieejamas hokeja slidas, sākot ar 39. izmēru un līdz pat 47. izmēram. Paturam prātā, ka slidā visticamāk vilsim vilnas zeķi, tāpēc slidas, kas ir vienu izmēru lielākas būs pat piemērotākas. Šīm slidām virskārta zābakam tiek pastiprināta, izmantojot izturīgu PVC materiālu, kas nodrošina augstu aizsardzības kājām, pret salu un mitrumu. Tāpat, hokeja slidām ir arī triecienizturīgs pirkstgalu sargs, kas pasargā no traumām spēles laikā.

Dodamies uz 220.lv meklēt sev piemērotākās slidas, lai izbaudītu slidošanas priekus.

About aigars