Magnētiskā rezonanse VCA klīnikā

Jau kādu laiku man bija sūdzības par galvassāpēm, reiboņiem un lielu nogurumu. Biju pie neirologa, kurš nosūtīja uz vairākām pārbaudēm, izrakstīja medikamentus, bet tā arī netika atrasts problēmas cēlonis, arī zāles īpaši nepalīdzēja. Tāpēc ārsti mani norīkoja uz vēl vienu diagnostikas pārbaudi – magnētisko rezonansi (MR), kas šobrīd esot viena no efektīvākajām izmeklēšanas metodēm, jo ļauj iegūt detalizētus un augstas izšķirtspējas attēlus no jebkuras ķermeņa daļas un orgāna. Ārsta jau mani brīdināja, ka izmeklējums par valsts līdzekļiem ir jāgaida ļoti garā rindā, tāpēc ieteica izvēlēties maksas pakalpojumu.

Magnētiskā rezonanse par izdevīgām cenām

magnētiskā-rezonanseLai atrastu medicīnas iestādi, kas piedāvā izdevīgākās cenas magnētiskajai rezonansei, pētīju piedāvājumu internetā un arī zvanīju uz vairākām medicīnas iestādēm. Jā, cenas tiešām bija ievērojamas, bet apzinājos, ka magnētiskā rezonanse ir mana iespēja uzzināt, kas patiesībā notiek ar manu veselību. MR varēs sniegt daudz vairāk informācijas kā citas līdz šim izmantotās diagnostikas metodes. Pēc vairāku dienu cenu izpētes un pieejamo izmeklējuma laiku apzināšanas es atradu izdevīgāko variantu – MR izmeklējumu jau pēc trīs dienām un par adekvātu cenu – ne tuvu pašu augstāko cenu, kāda bija pieejama.

To piedāvāja „Veselības centru apvienības” poliklīnika „Elite”. Izmantoju labo iespēju un pieteicos uz šo izmeklējumu VCA poliklīnikā. Pirms procedūras nedaudz palasīju VCA mājas lapā par viņu sniegtajiem pakalpojumiem un arī magnētisko rezonansi – iegūtā informācija mani vēl vairāk pārliecināja, ka esmu izvēlējies pareizo pakalpojuma sniedzēju. Uzzināju, ka vca.lv pakalpojumi ir ļoti kvalitatīvi un to veikšanai izmanto modernākās medicīnas un diagnostikas iekārtas, kā arī ir izveidota sistēma, kas ļauj gandrīz visus klientam nepeiciešamos pakalpojumus saņemt jau dažu dienu laikā. Un priecēja arī tas, ka cenas VCA pakalpojumiem ir ļoti pieejamas. Klientu kartes īpašnieki arī var saņemt dažādas atlaides.

MR izmeklējums VCA poliklīnikā

Norunātajā dienā un laikā devos uz magnētiskās rezonanses procedūru. Pirms tam darbinieki jau bija mani brīdinājuši, ka nedrīkst pie sevis būt nekādi metāliski priekšmeti, tāpat arī bankas karte, jo aparātā izmantotais magnēts var neatgriezeniski sabojāt maksājumu karti. Pirms izmeklējuma man bija diagnostikas speciālistam jāuzrāda savs norīkojums uz šo procedūru un arī analīžu rezultāti, ko pirms tam obligāti bija jāveic. Bija nepieciešams noteikt kreatinīna līmeni asinīs. Kā arī man prasīja uzrādīt iepriekš veikto citu diagnostikas pārbaužu rezultātus. Pēc tam, kad ārsts bija iepazinies ar visu vajadzīgo informāciju, man bija jānoguļas uz galda, kuru iebīdīja tunelī. Tajā bija jāpavada apmēram 30 minūtes, kuru laikā tika veikti uzņēmumi manai galvai. Pārbaude bija tiešām noderīga, jo beidzot ārsti redzēja manu salimšanas patieso cēloni, kuram nu varēja pielietot atbilstošu ārstēšanu.

About User