Vīriešu smaržas – izvēle un iegādes iespējas

Black Opium  YSL 1a.lvĀrējais izskats, stāja, uzvedība un arī smarža ir pirmais, ko ievērojam, kad kāds ienāk telpā. Visas šīs nosauktās pozīcijas parasti ievēro  pāris sekunžu laikā līdz ko cilvēks ir apkārtējos pagodinājis ar savu klātbūtni. Pastāv dažādas nerakstītas sabiedrības uzvedības kultūras normas, kurās uzskata, ka par ārējo izskatu nav pieklājīgi runāt par noteicošo pēc kura vērtēt cilvēku, bet  tajā pat laikā, neviens necentīsies noliegt to, ka cilvēka ārējais izskats ir viņa vizītkarte. Smarža ir viens no spēcīgākajiem instinktiem cilvēka ķermenī, tādēļ smaržas un kosmētika, ko izvēlamies lietot ikdienā, noteikti paliek atmiņā, kā viena no pirmajiem iespaidiem par kādu konkrētu cilvēku. Vīrieši būs par lepnu, lai to atzītu, bet noteikti nevar noliegt to, ka uzmanību smaržas piesaista arī tad, ja vīrieši smaržo ir neuzbāzīgi un korekti, nevis cilvēku telpā pavada traucējošs smaržu mākonis.

Ko par vīrieti liecina viņa smaržas?

Arī vīriešu parfimērijas pasaulē ir atrodamas gan smaržas, gan tualetes ūdeņi, kuru lietošana ir pilnīgi tāda pati kā sieviešu parfimērijas precēm – smaržas ir ar intensīvāku iedarbību un turas ilgāk, bet tualetes ūdeņi ir vieglāki, ne tik smagnēji un uzkrītoši, un lieliski piemēroti ikdienas lietošanai jebkur, kur atrodaties vai vienkārši pavadāt laiku mājās. Nav tā, ka smaržas ir tikai sieviešu vājība. Arī vīriešu kolekcijā noteikti ir atrodamas vairākas smaržu pudelītes, kas paredzētas dažādām dzīves situācijām. Līdzīgi kā sievietēm, arī vīriešiem darbojas „kas par daudz, tas par skādi” princips, respektīvi – ja ienākot  telpā pirms viņa ienāk smaržu mākonis, tas vairāk līdzinās smakai, un pirmais iespaids noteikti nav radies tas labākais. Smaržas ir jālieto ar mēru visiem.

Kas ir vīriešu smaržu sastāvā?

Tie, kuri orientējas parfimērijas pasaulē noteikti būs ievērojuši to atšķirību, kas piemīt vīriešu smaržām – nedaudz stiprāks un nedaudz savādāks tonis kā sieviešu smaržām un tualetes ūdeņiem. Vīriešu smaržas parasti tiek veidotas balstoties uzozolsūnas, lavandas un kumarīna eļļu sajaukuma. Uz šo bāzi veido visu pārējo aromātutādēļ vīriešu smaržu balstās uz zaļumu un koksnes smaržām, kā arī populāri ir svaigie, ar ūdeņiem saistītie aromāti. Noteikti, ka jebkurā parfimērijas veikalā Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu vēlmēm un vajadzībām, neatkarīgi no tā vai smaržas pirksiet sev vai tās būs dāvana kādam īpašam cilvēkam.

About User