Spēļu konsole xbox 360 – Kā izvēlēties atbilstošāko modeli?

xbox logotips

Spēļu konsole Xbox360 ir jau labu laiku kļuvusi populāra visā pasaulē, arī Latvijā. To izvēlas iegādāties gan sievietes, gan vīrieši, ģimenes, pāri, kā arī tā ir lieliska dāvana bērniem, jo spēj radīt neaizmirstamus brīžus, ko piedāvā šī spēļu konsole. Ja arī Tu esi sācis domāt par Xbox360 iegādi, noteikti ir jāsaprot, kā izvēlēties atbilstošāko modeli un par to nepārmaksāt. Interneta veikalā Tu atradīsi Xbox360 modeļus, kuri būs lieliski sabiedrotie jebkura vecuma cilvēkiem neatkarīgi no viņu dzimuma. Šeit Tu varēsi iegādāties spēļu konsoli un norēķināties par to internetā, saņemot ar piegādi uz mājām 1-2 darba dienu laikā. Tas ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku, kā arī naudu, jo interneta veikals 220.lv regulāri piedāvā dažādas atlaides un akcijas, tādā veidā piedāvājot iespēju iegādāties spēļu konsoles par tiešām izdevīgām cenām.

Atbilstošākie modeļi 220.lv

Interneta veikalā spēsi atrast savām vajadzībām piemērotāko spēļu konsoles Xbox360 modeli. Iegādājoties, Xbox360, Tev nevajadzēs papildus kabeļus, jo bezvadu vadības pults ļaus brīvi un ērti izmantot konsoli līdz pat 10 metru attālumam. USB porti ļaus Xbox savienot ar datoru, MP3 atskaņotāju vai digitālo kameru. Iebūvētais Wi-Fi ļaus ērti un vienkārši pieslēgties Xbox Live un ielādēt spēles, kuras varēsi spēlēt ar draugiem visā pasaulē, kā arī sazināties Facebook un Twitter. Pateicoties HDMI iespējai, varēsi pieslēgt konsoli pie HD TV un baudīt satriecošu attēla kvalitāti, kas spēs iepriecināt ikvienu.

Interneta veikalā 220.lv varēsi iegādāties Xbox spēļu konsoles, kurām iebūvētā atmiņa no no 4GB līdz pat 500GB. Spēļu konsoles ar 250GB ir iespējams iegādāties komplektā ar divām Xbox spēlēm – Halo 4 un Tomb Rider. Šīs spēļu konsoles ir pieejamas ar “Kinect” funkciju, kas uztver cilvēka kustība 1.2-3.5 metru attālumā. Šī iespēja ļauj skriet un lēkts, kas šo procesu padarīs īpaši jautru un aizraujošu ikvienam. Savukārt, ja uzskati, this or that questions ka Tev nav nepieciešama “Kinect” funkcija, vari iegādāties konsoli arī bez šīs funkcijas, tādā veidā, protams, arī ietaupot naudu, jo konsole bez šīs funkcijas būs lētāka nekā pārējās.

Interneta veikals 220.lv piedāvā pašus populārākos Xbox360 modeļus, kuri patiks ikvienam, neatkarīgi no vecuma. Iegādes process interneta veikalā 220.lv ir pavisam vienkāršs – Tev ir nepieciešams izvēlēties sev piemērotāko spēļu konsoli un pievienot to preču grozam. Kad tas ir izdarīts, vari norēķināties par preci. Tev ir iespēja par to norēķināties skaidrā naudā, ar pārskaitījumu vai arī paņemt preci līzingā, tādā veidā maksājot par spēļu konsoli uz nomaksu. Kad būsi norēķinājies par preci, Tev būs jāizvēlas arī piegādes veids. Piegāde notiek 1-2 darba dienu laikā, un pēc preces saņemšanas Tev būs lieliska iespēja izbaudīt visu, ko piedāvā Xbox 360 pasaule!

About aigars