ASUS planšetdatori – Cenas un kvalitātes kompromiss

asus plansetdators

Planšetdatori ir salīdzinoši jauns datoru veids, kas parādījās mūsu lietojumā tikai šī gadsimta sākumā, bet plašāku popularitāti ieguva tikai ap 2010. gadu. Starp šobrīd pasaulē zināmākajiem planšetdatoru modeļiem ierindojas arī kompānijas ASUS planšetes, kas kā pārdevējs ir piektais lielākais pasaulē.

 Lielākais procesoru ražotājs pasaulē – INTEL – ir godalgojis uzņēmumu ar īpašu statusu «Gold partner». Šis statuss tiek piešķirs tikai izciliem un īpaši augstiem standartiem atbilstošiem partneriem, tādēļ klienti var būt pārliecināti, ka saņems profesionālu apkalpošanu un labākos Asus piedāvājumus.

 Salidzini.lv komanda iesaka  kā uzticamu veikalu, kurā  iespējams  iegadāties ASUS kompānijas produktus portālu asusshop.lv.

Lai izdabātu dažādām vēlmēm Asus piedāvā tādus planšetdatoru modeļus kā ASUS MeMO Pad,kas  izmēros balansē starp kompaktumu un komfortu, ASUS Fonepad, kas ir savienojums ar zvanīšanas un SMS funkcijām kā arī izceļas ar savu pievilcīgo cenu, ASUS Transformer, kas piedāvā pilna izmēra tastatūru un skārienjūtīgo ekrānu, ASUS VivoTab, kas irīpaši plāni un viegli ar labu veiktspēju un ASUS Nexus apvieno labāko no abu, Google un ASUS dizaina un  vismodernākās no Google programmatūrām pārī ar moderno ASUS aparatūru.

Dizaina ziņā produkti ir tipiski planšetdators, visnotaļ vienkārši pēc skata. Visu priekšpusi parasti aizņem skārienjūtīgs displejs, sānos dažas pogas un pieslēgvietas, bet aizmugurē ražotāja logo. Mazas grāmatas izmēra ierīces ar kameras actiņu kā arī iekļaujas krāsu kvartretā ,jo pieejami baltā ,melnā ,sarkanā un zeltītā krāsā.

No tehniskā viedokļa pieejama dažādība. Iebūvētā atmiņa amplitūdā no 8 līdz 32 GB, ekrāna izmēri no 6 līdz 10,1 collai, ekrāna izšķirtspēja sniedzas līdz 1920 x 1080,  kā arī piedāvātas tiek Android un Windovs 8 operātajsistēmas.

Arī atvēlēta budžeta ietvaros iespējams piemeklēt sev draudzīgāko variant, jo cenas ir sākot no 95 eiro par MeMO Pad līdz 400 eiro un vairāk.

Zīmols noteikti iedvešs uzticību, 2014.gada laikā ASUS planšetdatori saņēmuši 24 godalgas kā piemēram, PadFone mini (PF400CG) apbalvots ar Taiwan Excellence Gold Award 2014 un Nexus 7 (2013) ar Readers Choice 2013 balvu kā labākais planšetdators. Tiek atzīti planšetdatoru baterijas, vērtīgi materiāli, svars un citi aspekti.

Informācijas avots: https://lv.wikipedia.org/

About User