Samsung planšetdatori – Ātrums, jauda un elegance

samsung galaxy tab plus

Samsung ir visnotaļ ļoti populārs ar savām ierīcēm – datori, telefoni, planšetdatori. Ik pa laikam  uzrodas  kāda jauna Samsung ierīce, kuru cilvēki ātri vien adaptē un iegādājas savām ikdienas darbībām un vajadzībām. Tāpat arī Samsung planšetdatori – jaudīgi, izskatīgi pēc dizaina, ātri savā veiktspējā un vēl visādi citādi – lieliskas ierīces.

Samsung Galaxy Tab un Note dažādie modeļi kļuvuši populāri lietotāju vidū, ļaujot izbaudīt gan kvalitatīvu ekrāna izšķirtspēju, gan pašas ierīces dizainu, gan citas funkcijas, ko plašā klāstā piedāvā Samsung.

Vērtējot pēc tehniskajām specifikācijām, Samsung piedāvā Android operētājsistēmu, visās ierīcēs sastopamā ekrānu izšķirtspēja ir gana augsta un samērīga ar ierīces pašas izmēriem. Arī pieejamie savienojumi, ko nodrošina planšete, ir gana daudzveidīgi un ērti izmantojami – Wlan, Wi-Fi, bluetooth, ārējās atmiņas kartes iespēja un vēl citi savienojumi (te viss atkarīgs no modeļa, ko izvēlamies – vai tiecamies pēc kāda no jaunākajiem modeļiem, vai pilnīgi pietiek arī ar kādu nedaudz vecāku modeli, kas darbosies gana labi un būs noderīgs visam, kam esam paredzējuši). Arī kameras Samsung planšetdatoros sastopamas gandrīz visos, turklāt ar mobogenie apk gana labiem un kvalitatīviem pikseļiem, kas nodrošinās, ka planšetē varam izmantot gan skype komunikācijas iespēju, gan arī planšeti varam izmantot kā rīku, ar ko uzņemt foto vai video. Akumulatori parasti ir gana labi un ilgtspējīgi, tāpēc nebūs jāraizējas, ka planšeti katru dienu nepieciešams uzlādēt.

Katra Samsung ierīce gan nedaudz atšķiras viena no otras, apjaušot, ka tehnoloģijas uz vietas nestāv, un ar katru jauno piedāvāto ierīci arī Samsung cenšas piedāvāt arvien plašākas iespējas, uzlabotāku kvalitāti un izmantojamību. Tāpēc, lai gan Samsung planšetdatori ir populāri un par visiem var teikt –gana kvalitatīvi un izskatīti, tehniskie parametri katram modelim jāvērtē atsevišķi. Vecākie modeļi nespēs sniegt gluži visu to pašu, ko pats jaunākais un nesenākais modelis, tomēr – ja pircēja vajadzībām ar to pietiek, var arī izvēlēties nedaudz vecāku modeli. Bet ja gribas sekot līdzi laikam un tehnoloģisko iespēju attīstībai – meklējam jaunāko un izmantojam visas tā piedāvātās iespējas.

About aigars